V Niedziela Wielkanocna

W dniu dzisiejszym o godz. 12 msza święta z udziałem władz miasta przy pomniku Konstytucji 3 Maja. Z tej racji dziś nie będzie w kościele mszy świętej o godz. 12.30 oraz procesji eucharystycznej z okazji pierwszej niedzieli miesiąca.

Również w dniu dzisiejszym o godz. 17 konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu świętego.

Przypominamy, że nabożeństwa majowe w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie bezpośrednio po mszy świętej wieczornej, natomiast w niedziele o godz. 17.

W piątek 8 maja przypada Uroczystość świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze święte w tym dniu o godz. 6.30, 8, 9.30, 15  i 18. Tego dnia z racji uroczystości nie obowiązuje post piątkowy.

Spotkanie kółek różańcowych w tym miesiącu w niedzielę 10 maja po mszy świętej o godz. 12.30.