IV Niedziela Wielkanocna

W dniu dzisiejszym po mszach świętych zbiórka do puszek na pomoc dla ogarniętej zniszczeniami wojennymi Ukrainy.

W najbliższy piątek rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w dni powszednie będą w naszym kościele bezpośrednio po mszy św. wieczornej, natomiast w niedziele o godz. 17.

W piątek 1 maja msze św.  w naszym kościele jak w dzień powszedni. Natomiast z racji na tradycję świętowania tego dnia mocą dekretu Biskupa Ordynariusza 1 maja nie obowiązuje piątkowy post.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w tym dniu podczas mszy świętych porannych i od godz. 17.30. Odwiedziny chorych w ich domach od godz. 9.

W sobotę 2 maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, przeniesiona na ten dzień z racji na przypadającą 3 maja piątą Niedzielę Wielkanocną. Msze św. w tym dniu w naszej świątyni o godz. 6.30, 8, 9.30 i 18. Nabożeństwo majowe w sobotę w kościele po mszy św. o godz. 18.

Natomiast w przyszłą niedzielę 3 maja o godz. 12 msza święta z udziałem władz miasta przy pomniku Konstytucji 3 Maja. Z tej racji w przyszłą niedzielę nie będzie w kościele mszy świętej o godz. 12.30 oraz procesji eucharystycznej z okazji pierwszej niedzieli miesiąca.