III Niedziela Wielkanocna

Konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu św. w dniu dzisiejszym o godz. 17 w salce domu parafialnego.

W czwartek 23 kwietnia przypada Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Msze święte w tym dniu w naszym kościele  o godz. 6.30, 8, 9.30 i 18.

W sobotę 25 kwietnia o godz. 17.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. z okazji 25 rocznicy powstania Wspólnoty AA w Mińsku Mazowieckim.

Zapraszamy na spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, które odbędzie się w sobotę 25 kwietnia o godz. 19 w domu parafialnym.

Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w spotkaniu młodych odbywającym się corocznie na Lednicy. Autokarowy wyjazd na to spotkanie w dniu 6 czerwca organizuje ks. Marcin. U niego można dowiedzieć się szczegółów na temat tego wyjazdu.

Serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną, rodziców i nauczycieli jutro o godzinie 18:00 na specjalną Mszę św. w intencji gimnazjalistów, którzy w zbliżającym się tygodniu będą przystępować do egzaminu kończącego ten etap edukacji.

Członków Żywago Różańca zapraszamy w najbliższą sobotę 25 kwietnia br. na pielgrzymkę do Sanktuarium MB Swojczowskiej w par. Św. Wincentego à Paulo w Otwocku na spotkanie z Ks. Abp Henrykiem Hoserem. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

W najbliższym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne w godzinach porannych. Zainteresowanych zapraszamy po Mszy św. do zakrystii lub w tygodniu do kancelarii..