II Niedziela Wielkanocna

Składamy podziękowanie dla wszystkich, którzy w dniu dzisiejszym poprzez ofiary złożone na tace wsparli – jak ogłaszaliśmy – dzieła charytatywne prowadzone przez naszą diecezję.

Dziś Uroczystość Miłosierdzia Bożego. O godz. 15 zapraszamy na specjalne nabożeństwo z koronką do Bożego Miłosierdzia.

Wszystkich, którzy zapisali się na pielgrzymkę do Chorwacji i Medjugorje zapraszamy na zbiórkę przed odjazdem w dniu jutrzejszym o godz. 6.40 na parking przy domu parafialnym.

Zebrania z rodzicami uczniów klas 3, czyli przygotowujących się do uroczystości I komunii świętej, odbędą się w najbliższy czwartek 16 kwietnia

- 18:00 Szkoła Podstawowa (SP) przy ul. Siennickiej

- 19:00 SP przy ul. Dąbrówki

- 17:00 SP w Niedziałce i pozostałe szkoły.

W przyszłą niedzielę w naszym kościele homilie będzie głosił proboszcz z parafii wojskowej p.w. św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim. Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tace zostaną przeznaczone na budujący się kościół w tej parafii.

W dniach 29.06 – 04.07 b.r. jest organizowana Pielgrzymka śladami Chrztu Polski oraz początków Państwa Polskiego z okazji zbliżającej się 1050 rocznicy Chrztu Polski. W programie pobyt w Łagiewnikach, Kalwarii Zebrzydowskiej, Pradze Czeskiej, Gnieźnie, Licheniu, Biskupinie i Lednicy. Dokładniejsze informacje w zakrystii.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, ustalane wcześniej na 19 kwietnia ze względu na parafialną pielgrzymkę do Chorwacji i Medjugorje zostało przełożone na 25 kwietnia.