Zaproszenie na Jerycho różańcowe

W KAPLICY SZPITALNEJ P.W. ŚWIĘTEGO DUCHA

W środę 4 marca 2015 r. o godz. 9.00 w Kaplicy Szpitalnej p.w. Świętego Ducha rozpoczniemy Jerycho Różańcowe. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się w intencji naszego Szpitala i Przychodni, w intencji wszystkich Pracowników i Pacjentów, w intencji naszych Rodzin i całej Ojczyzny oraz o pokój na Świecie.

Czuwanie modlitewne zakończy Msza Święta w czwartek 5 marca o godz. 15.00 odprawiona w tych intencjach. Po Mszy Świętej będzie można ucałować relikwie św. Jana Pawła II, św. Siostry Faustyny oraz bł. Ks. Michała Sopoćki, których wstawiennictwa będziemy przyzywali w czasie naszej modlitwy.

Kaplica będzie otwarta przez 30 godzin czuwania i adoracji Najświętszego Sakramentu.

Zapraszamy do modlitwy Pracowników naszego Szpitala

i Przychodni, Pacjentów i ich Rodziny oraz Wszystkich, którym są bliskie wymienione intencje.

Kapelan Szpitala

ze Wspólnotą Modlitewną