V niedziela zwykła 8.02.2015

W środę 11 lutego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i związany z nim Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy tego dnia wszystkich chorych na dodatkową mszę świętą z sakramentem namaszczenia. Zostanie ona odprawiona w środę o godz. 9. Natomiast w niedzielę za tydzień po mszach świętych będzie zbiórka do puszek na leczenie i rehabilitację chorych dzieci

Serdecznie zapraszamy dzieci na bal karnawałowy, który odbędzie się 14 lutego br. w godz. 10-13 na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki. W programie przewidziano wiele atrakcji oraz konkursów dla rodzin,  między innymi na najbardziej oryginalne przebranie. Zgłoszenia przyjmujemy po każdej mszy świętej w zakrystii oraz w kancelarii.

Spotkania dla narzeczonych w ramach kursu przedmałżeńskiego będą się odbywały w naszej parafii od 16 lutego w poniedziałki, czwartki i soboty. Zapisy na pierwszym spotkaniu 16 lutego o 19.00 (miejsce: sala na plebanii).

W sobotę 14 lutego o 18.00 będzie sprawowana msza św., a po niej nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie. Modlitwę tę poprowadzi pan Zygmunt Szczepański. Będzie też możliwość nabycia książki jego autorstwa pt. "Raport z modlitwy o uzdrowienie".

W przyszłą niedzielę 15 lutego społeczny komitet „Dziękujemy za wolność” w ramach obchodów 71 rocznicy tzw. Wielkiej Wsypy organizuje inscenizację aresztowania Jana Paruzela. Rozpocznie się ona ok. godz. 13.30 w parku miejskim. Natomiast we wtorek 17 lutego o godz. 8 Zespół Szkół ze Starej Niedziałki zaprasza na uroczystą mszę świętą upamiętniającą rocznicę tego wydarzenia.

Informujemy, że intencje mszalne na drugie półrocze tego roku zaczniemy przyjmować od czwartku po Popielcu, czyli od 19 lutego.