Wspomnienie Wszystkich Zmarłych 2.11.2014

W dniu dzisiejszym Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte  jak w każdą niedzielę. Po mszy świętej o godz. 16 (będzie to druga msza św. gregoriańska za zmarłych) procesja z czytaniem wypominków jednorazowych, wewnątrz budynku kościoła. Od poniedziałku msza święta gregoriańska z czytaniem wypominków listopadowych będzie odprawiana codziennie o godz. 8.

Po mszach świętych przy stoliku z tyłu kościoła można jeszcze zgłaszać wypominki za naszych zmarłych.

W dniach od 1 do 8 listopada włącznie codziennie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.

Jak ogłaszaliśmy w dniu dzisiejszym, choć jest to pierwsza niedziela miesiąca, wyjątkowo nie ma procesji eucharystycznej po mszy św. o godz. 12.30.

Konferencja dla rodziców i chrzestnych dziś o godz. 17.

W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych z komunią świętą w tym dniu od godz. 9.

Pierwsze spotkanie nowo utworzonej Parafialnej Rady Duszpasterskiej w przyszłą niedzielę 9 listopada o godz. 19.

Poświęcenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. dla szkoły podstawowej przy ul. Dąbrówki w przyszłą niedzielę 9 XI o godz. 16.00; 16.XI – dla SP w Starej Niedziałce i dzieci z pozostałych szkół.

Dziś, podobnie jak w dniu wczorajszym Fundacja „Niezłomni” przeprowadza przed kościołem ogólnopolską kwestę na rzecz ekshumacji i identyfikacji Żołnierzy Wyklętych, czyli bohaterów podziemia niepodległościowego po II wojnie światowej.

W środę 12 listopada jest organizowana przez świeckich z naszej parafii pielgrzymka na Jasną Górę połączona z nocnym czuwaniem w intencji pokoju. Wyjazd autokarem 12 listopada b.r. o godz. 16.00 spod szpitala. Szczegóły organizacyjne i zapisy w zakrystii kościoła.