XXVI Niedziela Zwykła

Spotkanie dla kółek różańcowych w dniu dzisiejszym bezpośrednio po mszy świętej o godz. 12.30.

Przez trzy kolejne niedziele na Mszach Św. o 16.00 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.: dziś dla SP przy ul. Siennickiej, za tydzień 5 października: SP przy ul. Dąbrówki,  12 października: SP w Starej Niedziałce i pozostałe.

Zapraszamy na kolejną serię kursu przedmałżeńskiego, który w naszej parafii rozpocznie się w dniu jutrzejszym, w poniedziałek 29 września o 19.00 w sali domu parafialnego. Będzie on obejmował kilkanaście spotkań w poniedziałki, czwartki i soboty. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

W najbliższą środę rozpoczyna się miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii będą odprawiane w dni powszednie bezpośrednio po mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17. Dodatkowo we wtorki i czwartki o godz. 17.15 będzie różaniec prowadzony przez dzieci. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w tę modlitwę.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Kapłani w tym dniu od godz. 9 będą odwiedzać chorych w ich domach. Spowiedź w piątek w czasie mszy św. porannych i od godz. 17.30.

Za tydzień, z racji pierwszej niedzieli miesiąca po mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.

Ministrantów i ich rodziców zapraszamy w sobotę 4 października na Mszę św. o godz. 18.00, a po mszy na spotkanie w salce parafialnej.

Zapraszamy dziewczęta, chętne do włączenia się w grono bielanek lub sypaczek, aby zgłosiły się do Sióstr - s.Margaret i s.Cecylii – w niedzielę za tydzień w sali nad zakrystią kościoła  20 minut przed Mszą Św. o godz. 12.30.

Konferencja dla chrzestnych i rodziców dzieci przed sakramentem Chrztu św. w przyszłą niedzielę o godz. 17

Już ostatni tydzień do zgłaszania kandydatów do parafialnej rady duszpasterskiej, którą  będziemy powoływać w naszej parafii. Zachęcamy do skorzystania z tej sposobności zaangażowania się w życie naszej parafii. Szczegóły na ten temat znajdziemy w biuletynie i na stronie internetowej parafii.