XXV Niedziela Zwykła 21.09.2014

Konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu świętego w dniu dzisiejszym o godz. 17 w salce domu parafialnego.

Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na tace, które – jak ogłaszaliśmy – są przeznaczone na seminarium duchowne naszej diecezji.

Przypominamy i ponawiamy zachętę do zgłaszania kandydatów do rady duszpasterskiej, którą niedługo będziemy powoływać w naszej parafii. Szczegóły na ten temat znajdziemy w biuletynie i na stronie internetowej.

W najbliższą sobotę, 27 września odbędzie się XII Diecezjalny Zlot Służby Liturgicznej. Z tej okazji siostra Margaret organizuje wyjazd autokarem dla dzieci należących do służby liturgicznej w naszej parafii, czyli dla ministrantów, bielanek, sypaczek i scholi. Zaprasza również Rodziców do udziału we wspólnej modlitwie i zabawie. Koszt: Dziecko - 5zł, Rodzic - 10zł. Więcej informacji w zakrystii.

Spotkanie dla kółek różańcowych w niedzielę za tydzień po mszy świętej o godz. 12.30.

Zapraszamy na kolejną serię kursu przedmałżeńskiego, który w naszej parafii rozpocznie się w poniedziałek 29 września o 19.00 w jednej z salek domu parafialnego. Będzie on obejmował kilkanaście spotkań w poniedziałki, czwartki i soboty. Zapisy na pierwszym spotkaniu.