Ogłoszenia XVI Niedziela Zwykła

1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

2. Konferencja dla rodziców i chrzestnych dziś o godz. 17 w salce na plebanii.

3. Z racji przypadającego w tym tygodniu w piątek Dnia Św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy święcić samochody i inne pojazdy oraz modlić się o bezpieczeństwo na drogach. Zapraszamy wszystkich kierowców, szczególnie tych, którzy nie zdążyli na poświęcenie samochodu przed wakacjami.

4. W kościele przy bocznych ołtarzach są wystawione kosze na fanty na loterię fantową, która będzie przeprowadzona przez Parafialny Zespół Caritas podczas Odpustu Parafialnego na początku września. Dochód z niej zostanie w całości przeznaczony na pomoc potrzebującym, zwłaszcza dzieciom. Serdecznie prosimy o wsparcie tego dzieła. Z góry składamy serdeczne Bóg Zapłać!

5. Urząd Gminy Mińsk Mazowiecki oraz Klub Sportowy Świt Barcząca serdecznie zapraszają na piknik rodzinny z okazji otwarcia obiektu sportowego, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 27 lipca od godz. 10.00 w Zakolu Wiktorowo. W programie zjeżdżalnia i karuzela dla dzieci oraz grill, lody i zimne napoje. Ponadto o godz. 14.00 zostanie rozegrany mecz otwarcia między drużynami Świtu Barcząca i Mazovii Mińsk Mazowiecki. Serdecznie zapraszamy!

6. Zbliża się czas pielgrzymek na Jasną Górę. Jak co roku 5 sierpnia, z Warszawską Akademicką Pielgrzymką Metropolitalną wyruszy grupa Biało-Złota. Znaczna część wiernych pielgrzymów tej grupy pochodzi z Mińska Mazowieckiego i okolic. Panująca w grupie atmosfera jest przyjazna zarówno dla młodzieży, jak i dla osób starszych. Zapisy do grupy Biało-Złotej odbędą się w parafii św. Antoniego z Padwy w Mińsku Mazowieckim - w niedzielę 3 sierpnia  w zakrystii po każdej Mszy św. oraz w dniach 01- 03 sierpnia w  kancelarii parafialnej św. Antoniego. Szczegóły na plakatach oraz na stronie internetowej www.bialozlota.org

7. W kiosku przed kościołem można nabyć najnowsze numery „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, książki i dewocjonalia.