Uroczystość Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2008 r.

1. W dniu dzisiejszym nie będzie Mszy św. o godz. 6:30. Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego.

2. Jutro 26 grudnia porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie taca przeznaczona jest na potrzeby KUL-u .

3. Krótkie spotkanie organizacyjne dla osób które w 2008 r. obchodziły swoje jubileusze małżeńskie będzie w sobotę po Świętach, t.j. 27 grudnia o godz. 18.30.
Msza św. dziękczynna w intencji jubilatów będzie w Niedzielę św. Rodziny, 28 grudnia o godz. 12:30.

4. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zbudowania szopki i przygotowania wystroju świątecznego naszej świątyni. Szczególnie: Ks. Markowi, Siostrze Melanii, a także ministrantom i lektorom oraz tym, którzy brali udział w dekorowaniu kościoła.

5. Składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za ofiary składane na tace w czasie RORAT i za wszystkie dary składane do KOSZA ADWENTOWEGO. Informujemy, że paczki trafiły do ponad 120-tu rodzin z naszej parafii. W tym miejscu składamy na ręce siostry Krystyny wszystkim osobom, które włączyły się w tę dobroczynną działalność.

6. Informujemy, że kolędę rozpoczniemy w poniedziałek 29 grudnia od ul. Siennickiej za torami i ulic po tamtej stronie torów.

7. Prasa katolicka - Tygodnik "Idziemy" z kolorowym kalendarzem ściennym w cenie 4 zł i tygodnik "Gość Niedzielny", również w cenie 4 zł do nabycia przy wyjściu z kościoła.