VI Niedziela Zwykła

W czasie ogłoszeń będzie możliwość złożenia ofiary na nasz Diecezjalny Caritas, który prowadzi wiele dzieł pomocy. W Mińsku jest kilka stacji, gdzie udzielana jest pomoc chorym, dom dziennego pobytu dla seniorów, dom dziennego pobytu dla dzieci. Przy kościele św. Antoniego działa ośrodek medyczny i wiele różnych dzieł w naszej diecezji.

Dziękujemy kilku rodzinom za ofiary, które wpłacili na konto parafialne z racji Kolędy oraz osobom, które składają koperty na tacę lub w kancelarii.

Biblioteka parafialna czynna, w poniedziałki od 19.00 do 20.00 i w piątki od 17.00 do 18.00.

Jutro święto Świętych Cyryla mnicha i Metodego biskupa patronów Europy.

W najbliższą  środę 16 lutego od godz. 16.00 do 19.00 przy kancelarii parafialnej P. Anna Padzik przyjmuje w poradnictwie małżeńskim w kryzysie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starej Niedziałce zaprasza na Mszę św. w intencji Rodziny Sarzyńskich oraz żołnierzy Armii Krajowej w 78 rocznicę Wielkiej Wsypy. Msza św. zostanie odprawiona w najbliższy czwartek 17 lutego o godz. 8.00.

W każdą niedzielę jest Msza Św. zbiorowa o godz. 12.30. Można zamawiać intencje w kancelarii.

Prosimy o przestrzeganie zaleceń sanepidu w kościele i wokół kościoła.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy”: Nie kocha się na próbę – Jak mają reagować rodzice, kiedy słyszą, że ich pełnoletnie dziecko chce zamieszkać ze swoim partnerem bez ślubu. Granice eksperymentów – w laboratoriach trwają prace nad tworzeniem komórek i całych organizmów ludzko-zwierzęcych. Etyczne granice tych eksperymentów wskazuje bp Jacek Grzybowski.  W „Gościu Niedzielnym”: Niespotykanie spokojny ksiądz. Rzecz o bł. Ks. Michale Sopoćko. Kawa na ławę – wszystko, co warte i trzeba wiedzieć o kawie.