II Niedziela Zwykła

Dziś witamy w naszej parafii ks. Tadeusza Cieślaka z Rygi na Łotwie. Po Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary na tamtejszy ośrodek duszpasterski.

W każdą niedzielę jest Msza Św. zbiorowa o godz. 12.30. Można zamawiać intencje w kancelarii.

W I i III środę miesiąca od godz. 16.00 do 19.00 przy kancelarii parafialnej P. Anna Padzik przyjmuje w poradnictwie małżeńskim - małżeństwa w kryzysie. Robi to bezinteresownie.

Dziś o godz. 17.00 konferencja przed chrzcielna w budynku parafialnym.

W czwartek nasz Ks. Bp Ordynariusz obchodzi 4 rocznicę objęcia naszej diecezji. Pamiętajmy o nim w modlitwie.

W przyszła niedzielę przyjedzie do nas ks. Piotr Rosochacki. Po Mszy św. będzie zbierał przed kościołem ofiary na Caritas na Ukrainie.

W niedzielę 23 stycznia o godz. 18.00 odbędzie się Msza Św. Grupy Ojca Pio poprzedzona różańcem o godz. 17.30. Po Mszy św. spotkanie na plebani.

Prosimy o przestrzeganie zaleceń sanepidu w kościele i wokół kościoła.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy” m.in. artykuły: Jak robią w Europie? Finansowe relacje między państwem i Kościołem w różnych państwach europejskich. Kościół a pieniądze – Niektórzy twierdzą, że rezygnacja z wydatków na Kościół przyniosłaby duże oszczędności w budżecie państwa. Czy to prawda? Odpowiada ks. Prof. Paweł Kaleta. W „Gościu Niedzielnym”: Nie da się nas uciszyć. To o renesansie katolicyzmu wśród amerykańskich naukowców. Płyta Biblia Audio, a w niej Księgi Rodzaju i Wyjścia.

Na czas kolędy kancelaria parafialna będzie czynna po południu od poniedziałku do piątku od 16.00 do godz. 17.30.