II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Dziś po Mszy Świętej o godzinie 12.30 nabożeństwo I niedzieli miesiąca i procesja wewnątrz kościoła.

Dziś o godz. 17.00 konferencja przed chrzcielna.

Nasz chór parafialny „Cantate Domino” serdecznie zaprasza na koncert kolęd, który odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 18.00.

W związku z uroczystością Trzech Króli u sióstr przy stolikach będzie można nabyć poświęconą kredę z kadzidłem. Ofiary z tego tytułu będą przeznaczone na ogrzanie klasztoru sióstr. Przypominamy, że w domu na drzwiach zewnętrznych piszemy litery K+M+B+2022. Jest to świadectwo, że przynależymy do Kościoła Rzymskokatolickiego.

Uroczystość Objawienia Pańskiego tzw. Trzech Króli. Z racji uroczystości kancelaria parafialna nieczynna. Taca będzie przeznaczona na Misje. Porządek Mszy Świętych jak w niedziele z tym wyjątkiem, że nie będzie Mszy Świętej o godzinie 16.00. Pod koniec Mszy Św. o godz. 12.30 nawiedzą nas trzej królowie, po czym wyruszy orszak do parafii św. Antoniego.

Wspólnota Ruchu Światło – Życie zaprasza młodzież na pierwsze spotkanie w nowym roku w piątek o 19.00 w salce domu parafialnego.

W tym tygodniu I czwartek i I piątek  miesiąca. Spowiedź na Mszach św.

Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego Na Mszach św. będzie grał kolędy zespół z Tarnopola na Ukrainie.

W każdą niedzielę będzie Msza Św. zbiorowa o godz. 12.30. Można zamawiać intencje w kancelarii.

Dziękujemy za nakrętki plastikowe i prosimy o dalsze ich przynoszenie.

Prosimy o przestrzeganie zaleceń sanepidu w kościele i wokół kościoła.

Od 3 stycznia kancelaria parafialna będzie czynna po południu do godz. 17.30 ze względu na kolędę, którą rozpoczynamy o godz. 18.00.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy” m.in. artykuły: Pokój czy wojna – od ponad siedemdziesięciu pięciu lat na świecie nie było ani jednej wojny. Brzmi to absurdalnie, bo o rozmaitych starciach zbrojnych słyszymy codziennie. Szczęśliwi nieidealni – narodziny dziecka to wydarzenie, które w życiu małżonków zmienia wszystko: relacje, obowiązki, codzienność. O zaskoczeniu, kryzysach i szansach młodzi rodzice opowiadają Agnieszce Domańskiej.