XXXIII Niedziela Zwykła

Za dzisiejsze ofiary na tacę na utrzymanie naszego kościoła i  na rzecz prześladowanych chrześcijan serdecznie dziękuje.

Dziękujemy bardzo za ofiarę 300 zł na remont prospektu organowego młodemu panu, który z pierwszej pensji dał dziesięcinę na kościół. Sam to powiedział. Bóg zapłać.

Bierzmowanie i poświęcenie kolumbarium odbędzie się 24 listopada.

Za tydzień taca będzie przeznaczona na nasze Seminarium Duchowne w Warszawie.

Za tydzień o godz. 12.30 Msza św. zbiorowa do MB Mińskiej. Można przynosić intencje do kancelarii parafialnej.

Za tydzień na Mszy św. o godz. 16.00 poświęcenie medalików dla uczniów ze Szkoły Podstawowej Stara Niedziałka 1,5,6.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze tygodnika Idziemy” : Ubodzy są naszą busolą – Papież w liście na Światowy Dzień Ubogiego pisze, że ci którzy nie zauważają ubogich zdradzają nauczanie Chrystusa. Jak mądrze pomagać? – Czy nasze kilka złotych pomoże bezdomnym lub żebrzącym? W jaki sposób możemy wesprzeć ich realnie?  W „Gościu Niedzielnym : Ciekawe artykuły ukazujące sylwetkę Ks. Jana Macha, którego beatyfikacja odbędzie się 20 listopada.