XXIV Niedziela Zwykła

Dziś w niedzielę po Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00 spotkanie obecnych kandydatów do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

Za dzisiejsze ofiary na tacę, które są  przeznaczone na nasze Seminarium Diecezjalne w Warszawie składamy serdeczne Bóg zapłać.

W Szpitalu Powiatowym w Mińsku Mazowieckim, odbędzie się remont oddziału wewnętrznego wraz z istniejącą tam kaplicą. Wobec różnych pogłosek o likwidacji kaplicy, po remoncie, jak zapewniał Pan Starosta, kaplica będzie nadal służyła chorym.

We wtorek 21 września o godz. 19.00 rozpocznie się w naszej parafii kurs przedmałżeński.

We wtorek święto Podwyższenia Krzyża św. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 8.00 i 18.00 Po Mszy św. wieczornej adoracja relikwii Krzyża św. i ofiary składane z tego tytułu będą przeznaczone na fundusz ministrancki.

W sobotę święto św. Stanisława Kostki. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 8.00 i 18.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 poświęcenie różańców dla dzieci ze szkoły Stara Niedziałka 1,5,6.

W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na budowę kościoła w Miedzeszynie.

Konferencja przed chrzcielna w 1 i 3 niedzielę miesiąca o godz. 17.00. Najbliższa 19 września o godz. 17.00 w budynku parafialnym.

Dziękujemy za nakrętki i prosimy o ich dalsze przynoszenie.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze tygodnika Idziemy” i  „Gościu Niedzielnymjest wiele bardzo interesujących artykułów o nowych błogosławionych Kard. Wyszyńskim i Matce Czackiej. Są to historyczne gazety i warto je zachować na pamiątkę.