III Niedziela Wielkanocna

Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na dzieła charytatywne prowadzone przez naszą Diecezjalną Caritas w wysokości 8.000 zł.

Dziś ze Słowem Bożym przyjechał do nas Ks. Marcin Ożóg. Po Mszy św. przed kościołem będzie możliwość złożenia ofiary na budowę kościoła. Życzymy Ks. Proboszczowi błogosławieństwa Bożego przy budowie kościoła.

Katolicka Odnowa w Duchu Św. w Polsce zaprasza na internetowe Rekolekcje Ewangelizacyjne „Tajemnica Wiary”. Rozpoczną się one 1 maja i są skierowane do osób, które chcą pogłębić swoją wiarę oraz nawiązać żywą relację z Bogiem, do osób zabieganych, do osób chorych, które nie mogą opuścić mieszkania, do osób, które obawiają się spotkań w związku z zagrożeniem pandemicznym. Szczegóły na plakatach w gablotach oraz w czwartki na spotkaniach parafialnej Wspólnoty Odnowy „Nazaret” po wieczornej Eucharystii.

W piątek Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Z racji uroczystości, można spożywać pokarmy mięsne. Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 15.00 i 18.00.

W piątek Msza św. Grupy Ojca Pio poprzedzona różańcem o godz. 17.30. 17 września rozpocznie się jesienny kurs przedmałżeński.

W niedzielę 25 kwietnia o godz. 12.30 będzie uroczysta Msza Św. Jubileuszowa z racji 100 - lecia powstania Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Loretańskiej. Siostry będą dziękować Panu Bogu i Bożej Rodzicielce za dar życia zakonnego w kościele. Siostry proszą parafian o wsparcie modlitewne w posłudze.

Za tydzień ze Słowem Bożym przyjedzie do nas ks. Andrzej Jakubaszek. Przed kościołem będzie zbierał ofiary na budowę kościoła w Warszawie przy ul. Podskarbińskiej.

Prosimy o przestrzeganie zaleceń sanepidu w kościele i wokół kościoła. Przypominamy, że przed kościołem są ławki.

Bóg zapłać pewnej rodzinie za nabycie cegiełki na budowę domu parafialnego w wysokości 500 zł.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy” m.in. artykuły Biblia na Pustyni Judzkiej – okoliczności odnalezienia najstarszych ksiąg biblijnych sprzed dwóch tysięcy lat oraz znaczenie tego odkrycia opisuje ks. prof. Waldemar Chrostowski. Wybrana przez Boga – Sylwetkę współczesnej świeckiej mistyczki i stygmatyczki Alicji Lenczewskiej – przybliża Irena Świerdzewska.

W „Gościu Niedzielnym”: Dobry Ojciec i mąż – a jednak morderca rodziny Ulmów, oraz artykuł: Krzysztof Krawczyk - życie niezmarnowane.