II Niedziela Zwykła

Serdecznie dziękujemy ks. Markowi za Słowo Boże, życzymy mu Błogosławieństwa Bożego w pracy duszpasterskiej i w budowie domu rekolekcyjnego. Za chwilę w czasie ogłoszeń wyjdzie ks. Marek i będzie możliwość złożenia ofiary na ten cel.

W ubiegłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas zebrał do puszek 3190 zł. większość tej kwoty została już wydatkowana na pomoc seniorom i podopiecznym Caritas. Reszta zostanie przeznaczona na ten cel. Darczyńcom, składamy, serdeczne Bóg Zapłać!

Dziś o godzinie 12.30 Nabożeństwo do Matki Bożej Mińskiej. Msza Święta zbiorowa, a za tydzień Msza Św. zbiorowa o godz. 12.30. Można przynosić intencje do kancelarii.

W środę nasz Ks. Bp Ordynariusz obchodzi 3 rocznicę objęcia naszej diecezji. Pamiętajmy o nim w modlitwie.

W sobotę 23 stycznia o godz. 18.00 odbędzie się Msza Św. Grupy Ojca Pio poprzedzona różańcem o godz. 17.30.

W Chorwacji wydarzyło się wielkie nieszczęście w postaci trzęsienia ziemi. Wielu ludzi było poszkodowanych i utraciło życie i dorobek swojego życia. Dlatego Episkopat Polski ogłosił przyszłą niedzielę dniem solidarności z Chorwacją. W czasie Mszy Św. będziemy modlić się za Chorwatów, a po Mszy Św. będzie możliwość złożenia ofiary za poszkodowanych.

Dziękujemy za nakrętki plastikowe i prosimy o ich przynoszenie.

Prosimy o przestrzeganie zaleceń sanepidu w kościele i wokół kościoła.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy” m.in. artykuły: Co oznacza imię św. Józefa? Czeski Jan Bosko, Sługa Boży Salezjanin, zamordowany przez komunistów. W „Gościu Niedzielnym”: Cena dezinformacji. Dezinformacja jest najprostszym i najskuteczniejszym sposobem wywołania chaosu, a Internet jest wymarzonym polem do prowadzenia dezinformacyjnej wojny. Jest również dostępny Głos Ojca Pio.

Serdecznie dziękujemy za miłe przyjmowanie nas po kolędzie, mimo dokuczliwego mrozu, za dar modlitwy i za ofiary na utrzymanie kościoła oraz cegiełki na budowę domu parafialnego.