Niedziela - Uroczystość Chrystusa Króla

Dziś Uroczystość Chrystusa Króla. Po komunii św. z krzyżami wzniesionymi ku górze oddamy się, nasze rodziny i naszą parafię Chrystusowi Królowi Wszechświata.

Nasza parafia przekazała 5300 zł na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać ofiarodawcom.

Z dzisiejszych ofiar całość będzie przeznaczona na budowę Kościoła w Miedzeszynie.

Dnia 23 listopada w poniedziałek o godz. 18.00 Msza Św. Grupy Modlitwy Ojca Pio poprzedzona różańcem o 17.30.

Za tydzień przed kościołem będzie zbiórka na leczenie Anny, naszej parafianki.

Przypominamy o zachowaniu zaleceń sanepidu w kościele i wokół kościoła. Przypominamy, że wokół kościoła są ławki, a komunia św. będzie też udzielana na zewnątrz kościoła przy głównych drzwiach.

W najnowszym numerze tygodnika Idziemy artykuł: „Męska strona formacji” – W Polsce istnieje wiele męskich grup modlitewnych, takich jak: Totus Tuus, Żołnierze Chrystusa, Rycerze Kolumba, Wojownicy Maryi, Rycerze Jana Pawła II „Wiara w czasie zwątpienia” – Wszyscy potrzebujemy uzdrowienia. Zwątpienie jest chorobą.

Jest do nabycia tygodnik Gość Niedzielny” a w nim: „Proszę wstać! Sąd idzie” - Miłość oto właściwy motyw postępowania i środowisko życia w niebie. „Muzeum blisko niebo” – to muzeum poświęcone pamięci św. Jana Pawła II i sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Jest również dostępny dwumiesięcznik Głos Ojca Pio”.