Poniedziałek Wielkanocny,

1. Dzisiaj pół godziny przed każdą Mszą Święta będzie systematycznie udzielana Komunia Święta oraz o godzinie 15.00, 16.00. 17.00 i 17.30.

2. Ponieważ są ograniczenia ilości osób na Mszy Świętej do pięciu w przyszłą Niedzielę Spowiedź i Komunia Święta będzie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

3. Od wtorku w dni powszednie Spowiedź i Komunia Święta 15 minut przed każdą Mszą Świętą. Kościół będzie także otwarty cały dzień od godz. 8.30 do 18.00.

4. Bóg zapłać za ofiary składane do puszki w kościele i na tacę w kościele. Dzięki tym ofiarom nasza świątynia i służba Boża może funkcjonować. Jest też możliwość wpłacani na konto parafialne. Numer konta podany na stronie internetowej parafii a także w gablocie.

5. Ze względu na Oktawę Wielkanocną post w piątek nie obowiązuje.

6. Po świętach kancelaria czynna normalnie.

7. Z racji Świąt Wielkanocnych wszystkim parafianom oraz przychodzącym do naszego kościoła, a także naszemu ks. Bp. Romualdowi i jego współpracownikom, władzom miasta, samorządowcom, służbie zdrowia, wolontariuszom, służbom mundurowym, oraz wszystkim posługującym w naszej parafii życzymy my księża błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, rychłego odsunięcia pandemii oraz powrotu do Boga tych którzy zagubili się na drodze zbawienia. Niech Chrystus Zmartwychwstały usunie nasze lęki i obawy a wleje w nasze serca wiarę, nadzieję i miłość.