Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dziś Msze Święte o godzinie 6.30, 9.30, 11.00, 12.30, oraz 18.00. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy jak w Niedzielę z wyjątkiem, że nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.

2. Przypominamy, że zgodnie z zalecenia ks. Biskupa Romualda i władz państwowych w Mszy Świętej może uczestniczyć w sumie tylko 5 osób (łącznie z terenem wokół budynku kościoła). Pierwszeństwo mają osoby które zamówiły daną intencje Mszy Świętej. Wejście przez zakrystię, gdyż główne drzwi będą zamknięte. Prosimy o pozostanie w domach i uczestnictwo w Mszy Świętej poprzez media. Parafia nie ponosi odpowiedzialności za osoby wchodzące na teren kościoła i przebywające na terenie kościoła.

3. W naszej parafii transmisja Mszy Świętych dziś i w Poniedziałek Wielkanocny o godzinie 6.30 oraz 12.30.

4. W Poniedziałek Wielkanocny taca będzie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

5. Ze względu na Oktawę Wielkanocną post w piątek nie obowiązuje.

6. Za tydzień ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dzieła Caritas naszej diecezji.

7. Po świętach kancelaria czynna normalnie

8. Z racji Świąt Wielkanocnych wszystkim parafianom oraz przychodzącym do naszego kościoła, a także naszemu ks. Bp. Romualdowi i jego współpracownikom, władzom miasta, samorządowcom, służbie zdrowia, wolontariuszom, służbom mundurowym, oraz wszystkim posługującym w naszej parafii życzymy my księża błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, rychłego odsunięcia pandemii oraz powrotu do Boga tych którzy zagubili się na drodze zbawienia. Niech Chrystus Zmartwychwstały usunie nasze lęki i obawy a wleje w nasze serca wiarę, nadzieję i miłość.