MICHAŁ ROBERT MAJEWSKI, kawaler z parafii tutejszej i ŁUCJA ŁAPIŃSKA, panna z parafii św. Wojciecha BM w Białymstoku

GRZEGORZ SZUBA, kawaler z parafii tutejszej i ANNA EWA GADAJ, panna z parafii św. Anny w Jakubowie

ŁUKASZ ŚWIĘTOCHOWSKI, kawaler z parafii tutejszej i AGATA PIELASA, panna z parafii św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim

PAWEŁ KIERZKOWSKI, kawaler z parafii tutejszej i ANETA PIEŃKOWSKA, panna z parafii św. Stanisława BM w Siennicy

MICHAŁ SZUBA, kawaler i PAULINA OSIAL, panna - oboje z parafii tutejszej.

TOMASZ SIKORSKI, kawaler z parafii Św. Trójcy w Rozbitym Kamieniu i KATARZYNA ZAWŁOCKA, panna z parafii tutejszej.

ARTUR ROBERT BIELECKI, kawaler z parafii Niepokalanego Serca NMP Opiekunki Niepodległości w Wierszach i AGNIESZKA ZALEWSKA, panna z parafii tutejszej.

PIOTR KLIMCZAK, kawaler z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim i MARTYNA RADZIKOWSKA, panna z parafii tutejszej.

DANIEL KRZYSZTOF DUDZIŃSKI, kawaler z parafii tutejszej i MARTA MARIANNA DĄBROWSKA, panna z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim

PIOTR KACZMARSKI, kawaler z parafii św. Stanisława BM w Siennicy i PATRYCJA POLKOWSKA, panna z parafii tutejszej.