RADOSŁAW CEGIEŁKA, kawaler z parafii św. Anny w Kiczkach i KATARZYNA CHOJNACKA, panna z parafii tutejszej.

KAMIL TKACZ, kawaler z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim i MAGDALENA JARZĘBSKA, panna z parafii tutejszej.

RADOSŁAW JAGLIŃSKI, kawaler z parafii tutejszej i ANETA BARTNICKA, panna z parafii św. Anny w Jakubowie

SYLWESTER CZECHOWSKI, kawaler z parafii św. Anny w Jakubowie i MARTYNA ANNA LEWANDOWSKA, panna z parafii tutejszej.

RAFAŁ RUSIECKI, kawaler z parafii tutejszej i ANNA PODSTAWKA, panna  z parafii MB Nieustającej Pomocy w Hucie Mińskiej

JAKUB WOJDYGA, kawaler z par. św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim i MARTYNA DUCZEK, panna z parafii tutejszej.

ALEKSANDER MARCIN OLKOWICZ, kawaler z parafii tutejszej i EWELINA NIEDZIAŁEK, panna

z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim

KAROL RAFAŁ KĄCA, kawaler z parafii św. Marcina i Mikołaja w Kuflewie i PAULINA WŁODARCZYK, panna z parafii tutejszej.

KAMIL FRELEK, kawaler z parafii św. Stanisława BM w Siennicy i MARTYNA KUCZERENKO, panna z parafii tutejszej.

MAREK SOŁTYSIAK, kawaler z parafii św. Jakuba w Jadowie i BEATA MAGDALENA PLESZUK, panna z parafii tutejszej.

LESZEK JAKUB KLUCZEK, kawaler i ANNA GROMADOWSKA, panna - oboje z parafii tutejszej.

MATEUSZ WĄSIK, kawaler i

MARTYNA CHRZANOWSKA, panna - oboje z parafii tutejszej.