TOMASZ KAMIL FURMAŃCZYK, kawaler z parafii tutejszej i KAROLINA STANISŁAWA ZDOLSKA, panna z parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej.

Zapowiedź 2a

MICHAŁ KALBARA, kawaler i AGNIESZKA KLAUDIA KULKA, panna - oboje z parafii tutejszej.

ARTUR PAWLAK, kawaler z parafii tutejszej i KAMILA KAROLINA PALMĄKA, panna z parafii św. Aleksego w Oleksinie.

RADOSŁAW CEGIEŁKA, kawaler z parafii św. Anny w Kiczkach i KATARZYNA CHOJNACKA, panna z parafii tutejszej.

KAMIL TKACZ, kawaler z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim i MAGDALENA JARZĘBSKA, panna z parafii tutejszej.

RADOSŁAW JAGLIŃSKI, kawaler z parafii tutejszej i ANETA BARTNICKA, panna z parafii św. Anny w Jakubowie

SYLWESTER CZECHOWSKI, kawaler z parafii św. Anny w Jakubowie i MARTYNA ANNA LEWANDOWSKA, panna z parafii tutejszej.

RAFAŁ RUSIECKI, kawaler z parafii tutejszej i ANNA PODSTAWKA, panna

z parafii MB Nieustającej Pomocy w Hucie Mińskiej

JAKUB WOJDYGA, kawaler z par. św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim i MARTYNA DUCZEK, panna z parafii tutejszej.

ALEKSANDER MARCIN OLKOWICZ, kawaler z parafii tutejszej i EWELINA NIEDZIAŁEK, panna z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim

KAROL RAFAŁ KĄCA, kawaler z parfii św. Marcina i Mikołaja w Kuflewie i PAULINA WŁODARCZYK, panna z parafii tutejszej.

KAMIL FRELEK, kawaler z parafii św. Stanisława BM w Siennicy i MARTYNA KUCZERENKO, panna z parafii tutejszej.