MARIUSZ WSZEBOROWSKI, kawaler z parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Dębem Wielkim i EWELINA CHMIELEWSKA, panna z parafii tutejszej.

MIKOŁAJ STANISŁAW KSZCZOTEK, kawaler z parafii św. Jakuba w Warszawie i ANETA ARAŹNA, panna z parafii tutejszej.

MARCIN MATEUSZ SZAMSZUR, kawaler i ANNA SYLWIA MUCHA, panna - oboje z parafii tutejszej.

MICHAŁ SYSIK, kawaler z parafii Ducha Świętego w Siedlcach i ADRIANNA POWAŁKA, panna z parafii tutejszej.

MATEUSZ JACKIEWICZ, kawaler z parafii tutejszej i ŻANETA OŁDAK, panna z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Strachówce.