PAWEŁ POŁODZIUK, kawaler i MARTA PACHOLSKA, panna - oboje z parafii tutejszej.

PAWEŁ JASTRZĘBSKI, kawaler i AGNIESZKA DYTŁOW, panna - oboje z parafii tutejszej.

ŁUKASZ ZAGAŃCZYK, kawaler

z parafii św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim i MAGDALENA AGNIESZKA LEWANDOWSKA, panna z parafii tutejszej.

PATRYK RAWSKI, kawaler z parafii tutejszej i EWELINA KRÓL, panna z parafii św. Izydora w Woli Mystkowskiej.

IGOR DOMINIK GAŁĄZKA, kawaler i MAGDALENA PATRYCJA BIADUŃ, panna - oboje z parafii tutejszej.

ADRIAN ROZBICKI, kawaler i DOROTA RYTELEWSKA, panna - oboje z parafii tutejszej.