MICHAŁ BECZEK, kawaler z parafii tutejszej i MAGDALENA ZAWŁOCKA, panna z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Mistowie.

ARTUR OSTROWSKI, kawaler i PAULINA PĘCZKOWSKA, panna - oboje z parafii tutejszej.

DAMIAN BAJSZCZAK, kawaler i EWELINA MIROS, panna - oboje z parafii tutejszej.

ADRIAN MIRASZEWSKI, kawaler z parafii tutejszej i KATARZYNA ANNA OLSZEWSKA, panna z parafii św. Chrystusa Króla w Olsztynie.

PIOTR JÓZEF KANIK, stanu wolnego i JOLANTA DĄBROWSKA, panna - oboje z parafii tutejszej.

PRZEMYSŁAW CICHOCKI, kawaler z parafii Matki Bożej Różańcowej w Warszawie i WIOLETTA SABAK, panna z parafii tutejszej.