ANDRZEJ GRZEGORZ MACIEJEWSKI, kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela  w Cegłowie i KATARZYNA WIELECHOWSKA, panna z parafii tutejszej.

GRACJAN ZBIGNIEW KRASNY, kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela  w Cegłowie i MAGDALENA NOJAK, panna z parafii tutejszej.

ŁUKASZ DAWID WITOWSKI, kawaler z parafii Matki Bożej z Guadalupe w Budach Barcząckich i KAROLINA JADWIGA SZCZYGIELSKA, panna z parafii tutejszej.

JAKUB MŁODUCHOWSKI, kawaler i PATRYCJA NALAZEK, panna - oboje z parafii tutejszej.

KAMIL WINIAREK, kawaler z parafii tutejszej i DIANA KOPERA, panna z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim.

MICHAŁ BECZEK, kawaler z parafii tutejszej i MAGDALENA ZAWŁOCKA, panna z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Mistowie.

ARTUR OSTROWSKI, kawaler i PAULINA PĘCZKOWSKA, panna - oboje z parafii tutejszej.

DAMIAN BAJSZCZAK, kawaler i EWELINA MIROS, panna - oboje z parafii tutejszej.

ADRIAN MIRASZEWSKI, kawaler z parafii tutejszej i KATARZYNA ANNA OLSZEWSKA, panna

z parafii św. Chrystusa Króla w Olsztynie.