MACIEJ WOCIAL, kawaler z parafii tutejszej i JUSTYNA ZGÓDKA, panna z Ośrodka Duszpasterskiego św. Józefa w Choszczówce Stojeckiej.

MACIEJ DZIENIO, kawaler z parafii Matki Bożej z Guadalupe w Budach Barcząckich i JOANNA KOPKA, panna z parafii tutejszej.

GRZEGOSZ LECHOSŁAW GÓRSKI, kawaler z parafii tutejszej i NATALIA KURPISZ , pannaz parafii Matki Bożej z Guadalupe w Budach Barcząckich

TOMASZ CHOJNOWSKI, kawaler z parafii tutejszej i KATARZYNA KRAWCZYK , panna z parafii św. Anny w Ustrzykach Górnych

DANIEL JAGLIŃSKI, kawaler i WERONIKA JASTRZĘBSKA, panna - oboje z parafii tutejszej.