BARTŁOMIEJ ANISZEWSKI, kawaler z parafii Matki Bożej z Guadalupe w Budach Barcząckich i ANNA PIĄTEK , panna z parafii tutejszej.

TOMASZ WOJTYŃSKI, kawaler z parafii św. Mikołaja w Dobrem i IWONA URBAŃSKA , panna z parafii tutejszej.

MACIEJ MAZUR, kawaler i ZUZANNA GABRIELA BOŻYM, panna  oboje z parafii tutejszej.

MARIUSZ PIOTR ROJEK, kawaler z parafii Prostyń i ILONA DANUTA KULMA , panna z parafii tutejszej.

MACIEJ STANISŁAW SZOSTAK, kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela w Cegłowie i MARTA RUTKOWSKA , panna z parafii tutejszej.