Boże Narodzenie

Jutro święto św. Szczepana, pierwszego męczennika, II Dzień Świąt – Msze św. jak w niedzielę.

Ofiary złożone jutro na tacę będą przeznaczone na budowę nowych świątyń w naszej Diecezji.

W środę święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty, w czwartek święto św. Młodzianków, Męczenników.

W niedzielę 31 grudnia 2017 r. Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. O godz. 12.30 Msza św. w intencji Małżonków, którzy w tym roku obchodzili jubileusze swojego małżeństwa (od 5 rocznicy ślubu po wielokrotność tej liczby).

W kancelarii parafialnej lub w zakrystii można jeszcze zgłaszać Jubilatów do tej Mszy świętej.

W niedzielę 31 grudnia o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za miniony rok z nabożeństwem na zakończenie roku i sprawozdaniem z pracy duszpasterskiej i z inwestycji jakie były dokonane w parafii.

W niedzielę 31 grudnia 2017 r. po Mszy św. o godzinie 12.30 w naszym kościele odbędzie się koncert wokalno - instrumentalny „Suita Sakralna” Grzegorza Duchnowskiego w wykonaniu połączonych chórów i orkiestry. Na Koncert zapraszają Mińskie Towarzystwo Muzyczne oraz nasza Parafia. Projekt  sfinansowany  jest ze środków budżetu miasta Mińsk Mazowiecki.

We wtorek 2 stycznia 2018 r. rozpoczniemy w naszej parafii wizytę duszpasterską, czyli kolędę.

Wizyta duszpasterska będzie rozpoczynała się w sobotę od godz. 9.00, natomiast w pozostałe dni tygodnia od godz. 16.00.

We wtorek 2 stycznia od godz. 16.00 odwiedzimy mieszkańców ulic:

Siennickiej za torami (bez bloków), Słowackiego, Kasztanowej, Ludowej, Broniewskiego, Modrzejewskiej, Mazowieckiej, Akacjowej, Chłopickiego, Wieniawskiego, Chopina i Moniuszki.

Dokładny rozkład kolędy na cały pierwszy tydzień stycznia zostanie podany w następną niedzielę.

Życzymy radosnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Niech nam błogosławi Chrystus, który przyszedł na świat by oświecić mroki naszego życia i poprzez swoją mękę i śmierć dał nam życie wieczne. Niech nadzieja zbawienia będzie fundamentem naszego życia i źródłem optymizmu i radości.